Mesi

Raja talus käsitööna toodetud mesi on kogutud puhtast loodusest. Mesila mitmekesisel korjemaal vahelduvad niidud metsade ja soodega, lähikonda jäävad Võhandu jõelammid. Meie mesila toodang on tunnustatud kvaliteedimärkidega ”Rohelisem Põlvamaa” ja ”Uma Mekk”. Kasutame kohalikku toorainet ning väärtustame kohalikku keelt ja kultuuri oma toodete tutvustamisel.

Tartu ja Põlva piirkonnas toome mee kohale tasuta. Üle Eesti saadame Omniva pakiautomaati. Suuremate tellimuste puhul on  hind soodsam. 

Telli Rajalt mesi kogu talveks: kairi@rajala.ee, 508 2978

Põlva talupood ja kohvik Tillu 

Põlva EDU keskuse Konsum COOP 

Põlva COOP Maksimarket

Võru COOP Maksimarket

Kanepi COOP 

Leevaku COOP

Mooste COOP

Mooste kohvik

Vastse-Kuuste COOP

Meie iseteeninduslik tarupood ootab meesõpru Raja talu teeotsas, Põlva-Räpina maantee 14. kilomeetril – täpselt kahe linna vahel!

“Umakäelidse teenindüsega miipuut” (Uma Leht. 22.09.2022)

“Iseteeninduspoodide pidajad: eestlane on ausam, kui arvatakse!” (Maaleht, 13.01.2023)

Kinnitan oma kogemusest, et mesi on suurepärane toiduaine organismi üldise vastupanu ja vaimse ning füüsilise töövõime tõstmiseks. Mesi mõjub soodsamalt kui suhkur nii täiskasvanutele kui lastele. Sisaldades eeterlikke õlisid, mineraal- ja valkaineid, avaldab mesi organismile igakülgselt positiivset mõju. Mee väärtuslikud omadused ilmnevad juba väikeste meekoguste söömisel. Täiskasvanutel on soovitav iga päev süüa 40-60 g ja lastel 20-30 g mett.
Tarvo Siilaberg
Raja kutseline mesinik

Mesila rajamist toetas  PRIA meede  “Põllumajandusliku tegevusega alustava noore ettevõtja toetus 2021”.